Mēs piedāvājam

Spa lounge

 

Šajā atpūtas telpā mēs ikvienam Viesim un Klientam piedāvājam relaksējošu emociju pastiprinošu atmosfēru – melodiska mūzika, pārdomāts apgaismojums, kamīnzāle, komfortabli zviļņi, 12 vietīga džakuzī vanna, kurā iespējams regulēt ūdens masāžas intensitāti, kā arī 2 veidu pirtis:

Sauna – plaši pazīstama ar savu dziedniecisko karstumu, tomēr augsta temperatūra samērā viegli izturama sausā gaisa dēļ. Visizteiktāko ietekmi sauna veic uz siltumapmaiņu, asinsriti, centrālās un veģetatīvās nervu sistēmas funkcijām. Saunas procedūras daudzpusīgi iedarbojas uz sirds un asinsvadu sistēmu, stimulē iekšējās sekrēcijas dziedzerus, kuri regulē daudzu savstarpēji saistītu organismu sistēmu darbību. Saunas ietekmē paaugstinās vielmaiņa, uzlabojas olbaltumvielu, taukvielu un ogļhidrātu asimilācijai.

Aroma & light therapy tvaiku pirts – atšķirībā no saunas, tvaika pirts ir mitrāka un ne tik karsta (gaisa temperatūra nedaudz virs 40°C), taču tās pozitīvā iedarbība neatpaliek no saunas. Tvaika pirts uzlabo asinsriti, attīra, atdzīvina un atveseļo ādu. Pirts mikroklimats īpaši palīdz elpošanas ceļu saslimšanās, reimatisma gadījumos, uzlabo strāvu cirkulāciju organismā, attīra un reģenerē ādu.