Mēs piedāvājam

Trenažierzāle

 

Infinity Fitness fitnesa klubs ir aprīkots ar jaunākās paaudzes trenažieriem un fitnesa aksesuāriem no pasaulē vadošā ražotāja Life Fitness. Trenažieru zālē pieejami Signature series spēka trenažieri, brīvo svaru leģendas Hammer Strength un MTS grupas trenažieri, kā arī jaunākās paaudzes kardio trenažieri – skrejceliņi, krosa trenažieri un “My Ride” no “Tomahawk”.

Life Fitness trenažieri

Life Fitness ir pasaulē vadošais fitnesa aprīkojuma ražotājs. To nepārspējamā kvalitāte, lietotājam draudzīgs un atraktīvs dizains, komforts, progresīvākās tehnoloģijas trenažieru konstrukcijā un augstais klientu apkalpošanas līmenis ir kompānijas pamatprincips.

Life Fitness kardio trenažieri

Krosa trenažieri

Life Fitness sērijas krosa trenažieri ir industrijas ērtākie kardio trenažieri, kas nodrošina dabiskas ķermeņa kustības. Krosa trenažieri aprīkoti ar digitālo sirds ritma monitoru, iespējama treniņa maksimāla pielīdzināšana iešanai vai skriešanai. Integrēta LCD sistēma.

Skrejceliņi

Life Fitness kardio trenažieri ir ērti un droši lietojami. Jaunākās paaudzes skrejceliņi aprīkoti ar digitālo sirds ritma monitoru, trieciena absorbēšanas sistēmu, ergonomiskiem rokturiem un neslīdošām apmalēm. Ievaskotais celiņš samazina slodzi uz ceļgaliem un locītavām līdz pat 30%.

Summit Trainers

Šie revolucionārie kardio trenažieri spēj realizēt skriešanas un kāpšanas apvienošanu . Summit Trainer trenažiera darbība ir pilnībā atkarīga tikai no tā lietotāja pielietotās jaudas.

Life Fitness spēka trenažieri

Signature sērija

Zems un konsekvents profils, polsterēts apveids, drošība, kā arī atraktīvs dizains. Unikālā sistēma - integrēta svaru piramīdā - lietotājam ļauj viegli paaugstināt pretestību un mainīt treniņa programmu. Šie trenažieri nodrošina dabiskas ķermeņa kustības, tādējādi garantējot komfortu un drošību.

Cable Motion sērija

Šie ir multi-dimensiālie trenažieri, kur lietotājs pats veido savu treniņa programmu, veicot vingrinājumus spēka, stabilitātes un līdzsvara attīstībai. Iespējams brīvi mainīt papildu inventāru, kā arī vienlaicīgi izmantot dažādus svarus katrā no trenažiera pusēm. Nodrošina advancētu spēka vingrinājumu un ikdienas kustību izpildi. Cable Motion Series palīdzēs vieglāk sasniegt nospraustos mērķus.

Life Fitness HAMMER STRENGTH aprīkojums

Hammer Strength svarcelšanas aprīkojuma zīmols Nr.1 pasaulē, kas piedāvā visjaunākās un profesionālākās spēka treniņu tehnoloģijas. Hammer Strength bija pirmie, kas izpētīja pievilkšanas un atstumšanas kustību loku izmantošanas ergonomiskās priekšrocības.